Aktualności

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa Oddział Kujawsko-Pomorski już po raz piąty będzie organizatorem Ogólnopolskiej Konferencji Technicznej o tematyce związanej z poważnymi awariami, na którą serdecznie zapraszamy!

Rzeka Wełna, etap: Rogoźno - Jaracz (ok. 15 km) przewidywany czas spływu 4 - 5 godz.

Zdrowych, pogodnych i ciepłych Świąt Wielkanocnych życzy Zarząd Kujawsko-Pomorskiego oddziału SITP

W dniach 15 - 18 czerwca 2023 roku Zarząd SITP Oddział Kujawsko-Pomorski organizuje wycieczkę autokarową Kozłówka - Lublin - Zamość - Kazimierz Dolny. 

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim Koleżankom i Kolegom ze Stowarzyszenia oraz sympatykom SITP najserdeczniejsze życzenia.

W ramach doskonalenia zawodowego 20 grudnia 2022 roku odbyły się ostatnie już w tym roku warsztaty techniczne poświęcone w całości zagadnieniom ochrony przeciwpożarowej. 

Tegoroczna, IV już edycja konferencji technicznej odbyła się w dniach 10-11 października w hotelu FILMAR w Toruniu pod hasłem „Poważna awaria nad Wisłą”.

Zarząd Główny i Izba Rzeczoznawców Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa zapraszają na IV Ogólnopolskie Seminarium Szkoleniowe i Forum Wystawców, które odbędzie się w dniach 24 i 25 października 2022 r. stacjonarnie w Warszawskim Domu Technika.

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa Oddział Kujawsko-Pomorski już po raz czwarty jest organizatorem Ogólnopolskiej Konferencji Technicznej o tematyce związanej z poważnymi awariami, na którą już teraz Państwa serdecznie zapraszamy!

W dniach 22 - 23 czerwca 2022 roku odbędą się już po raz trzeci warsztaty techniczne organizowane wspólnie ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich SARP Oddział Toruń.

Strony