V Edycja "Poważna awaria przemysłowa"

  • Opublikowano: 30 June 2023
  • By: SITP

Szanowni Państwo!

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa Oddział Kujawsko-Pomorski już po raz piąty będzie organizatorem Ogólnopolskiej Konferencji Technicznej o tematyce związanej z poważnymi awariami, na którą serdecznie zapraszamy! 

Dwudniowa konferencja „Poważna awaria na Kujawach” odbędzie się w dniach  9-10 listopada 2023 roku w Hotelu Austeria Conference & SPA  w Ciechocinku.

Partnerem wydarzenia jest Anwil S.A. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Wojewoda Kujawsko-Pomorski, a merytoryczny Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.

Tak jak w poprzednich latach udało nam się zaprosić do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu grono doświadczonych ekspertów i specjalistów z Państwowej Straży Pożarnej, Centralnego Instytutu Ochrony Pracy, Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska oraz z zakładów przemysłowych. Konferencja ma na celu wymianę doświadczeń, wiedzy, integrację różnych środowisk oraz wypracowywanie wspólnych stanowisk, co do środków  i metod służących ochronie ludzi i środowiska przed skutkami poważnych awarii. W drugim dniu konferencji zaplanowaliśmy zwiedzanie Ciechocinka z przewodnikiem.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 30 października! 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem konferencji, warunkami uczestnictwa oraz do pobrania karty zgłoszenia. 

W załączeniu:
Program konferencji
Karta zgłoszenia 
Warunki uczestnictwa