O nas

O nas

Iwona Muller – Kukulska jest absolwentką Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie organów prof. Romana Peruckiego. W 2000 roku otrzymała I nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Organowym w Rumi. W 2002 roku otrzymała stypendium Erasmus i odbyła roczne studia w Hochschule fur Musik und Theathre w Hamburgu, w klasie organów prof. Pietera van Dijka. W 2003 roku została finalistką V Międzynarodowego Konkursu Organowego im. J.P. Sweelincka w Gdańsku. W 2004 roku reprezentowała Polskę na Międzynarodowym Konkursie Organowym „ Ville de Paris” w Paryżu. Uczestniczyła w licznych kursach mistrzowskich interpreatcji muzyki organowej prowa-dzonych przez takich mistrzów jak: Wolfgang Zerer (Niemcy), Jon Laukvik (Norwegia) , Lorenzo Ghielmi (Włochy), Olivier Latry (Francja). Koncertuje głównie w Polsce, brała dwukrotnie udział w Międzynarodowym Festiwalu Organowym w Katedrze Oliwskiej.

Iwona Muller – Kukulska dysponuje klasycznym głosem, który kształciła w Akademii Muzycznej w Gdańsku pod kierunkiem prof. Wiesławy Maliszewskiej oraz prof. Dariusza Paradowskiego.

W latach 2005-2012 pełniła obowiązki organistki w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polskich Męczenników w Warszawie, gdzie założyła młodzieżowy chór parafialny Cantores Reginae, który prowadzi do chwili obecnej.

Łukasz Kukulski jest absolwentem Gdańskiej Akademii Muzycznej, w klasie klarnetu Bogdana Ocieszaka. Jest również absolwentem Podyplo- mowych Studiów Chór- mistrzowskich w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy oraz Podyplomowych Studiów Dyrygentury Orkiestr Dętych w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Brał udział w licznych kursach mistrzowskich prowadzonych przez wybitnych artystów takich jak: Wilhelm Cohn, Wolfgang Meyer, Jean Marc Fassard, Stanisław Stachura. 

W latach 1997 – 2010 był muzykiem solistą w Orkiestrze Koncertowej Wojska Polskiego i Orkiestrze Koncertowej RZAWP (Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego). W latach 2010 - 2014 był Kapelmistrzem Orkiestry Wojskowej w Warszawie. Od 2014 roku do chwili obecnej jest Kapelmistrzem Orkiestrzy Reprezentacyjnej Wojska Polskiego.

Jest  założycielem i dyrygentem chóru parafialnego Cor Mariae działającego przy Parafii Najczystszego Serca Maryi w Warszawie, który prowadzi od 2007 roku.